ציקי בן שחר

נעים להכיר

וטוב שהגעתם אלי. שמי ציקי (צבי) בן שחר – ואני מאמן אישי ועסקי עם ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחום ובעל ניסיון רב באימון אישי ועסקי, במגוון מגזרים באוכלוסייה.

אל עולם האימון הגעתי מתוך זיקה אישית עמוקה, אחרי הרבה שנים שבהן עיקר המיקוד שלי היה בתעשיית ההייטק. למרות העשייה שלי בתחום זה, התעניינתי בעיקר באנשים שאיתם עבדתי וליוויתי. בקשתי להבין, מה מניע אותם? מה תוקע אותם? מה מכבה אצלם את האנרגיות, או מה גורם להם להתרגש?

 החלטתי לעזוב את עולם ההייטק המתגמל ולהיכנס  לעולם האימון, במטרה לסייע לאנשים לממש את הפוטנציאל הטמון בהם, ברמה האישית והמקצועית.

אני מזמין אותך לצאת איתי, לתהליך מסקרן ומרגש של למידה והעצמה, שעשוי להוביל אותך אל השינוי שאתה מבקש ויניע אותך לקראת עשייה והשגת מטרות. ארתום את כל ניסיוני המקצועי על מנת לעזור לך לגלות יכולות אישיות, להגיע להישגים שנחשבו בלתי ניתנים להשגה, להבין מערכות יחסים מורכבות בעבודה ובחיים האישיים, לשנות דפוסים ותבניות התנהגותיות ולמצוא את הרצון הכוח והיכולת, להשיג את המטרות שתבקש..

במסגרת תהליך האימון, אני מציע מגוון מסלולים, ביניהם אפשר לבחור בהתאם לצורך:

אימון לייזר

שיחת אימון קצרה וממוקדת בת 90 דקות, המאפשרת איתור מהיר של עכבות וחששות והצפת מגוון פתרונות ליישום מידי, תוך שימת דגש על היכולות הפנימיות והמסוגלות האישית של כל מתאמן.​

אימון עסקי

מיועד לבעלי עסקים בכל גודל, מכל תחום ובכל שלב של העשייה. האימון מאפשר להסתכל על ההתנהלות העסקית מנקודת מבט חדשה, מעמיקה יותר, המאפשרת לרכוש כלים חיוניים, המביאים לשינוי, לשגשוג עסקי ולתחושת סיפוק.​

אימון להייטקיסטים

ההיכרות המעמיקה שלי עם עולם הייטק התובעני, יחד עם כלים אימוניים חדשניים, מסייע לאנשי ולנשות הייטק ליצור איזון בריא יותר בין חיי המשפחה לקריירה ולהתמודד בצורה מיטבית עם אתגרים מקצועיים ואישיים, המשפיעים זה על זה.

אימון אישי ועסקי למגזר החרדי

שיטת אימון הוליסטית, המשלבת זיקה למקורות יהודיים, תוך דגש על האתגרים המודרניים העומדים בפני חרדים המשתלבים בשוק העבודה.

אימון לקראת פרישה לפנסיה

מסלול אימון אישי לחברי הגיל השלישי. האימון מאפשר להתכונן טוב יותר מנטלית ונפשית לתקופת הגמלאות, במטרה למצות את האפשרויות החדשות שהיא מזמנת, מבחינת גילוי עצמי והתפתחות אישית.

אימון אישי לחיזוק הביטחון העצמי והתמודדות עם דחיינות

תהליך המאפשר לחזק את הביטחון העצמי ולהביא לשיפור ניכר בהתמודדות עם יחסים בין אישיים ומטלות הקשורות לעבודה ולשגרת היום יום. זאת במקביל לתרגול כלים יישומיים להתמודדות עם דחיינות, תוך הבנת המניעים הגורמים לה ושחרור מעכבות.

דילוג לתוכן