ציקי בן שחר

איילת – אימון אישי – התוצאות מדברות בעד עצמן!

"המסע לחיפוש קואצ'ר בירושלים, שיוביל אותי למטרות שהרבה זמן רציתי להגיע אליהן בעצמי ולא כל כך הצלחתי, ארך יותר מדי זמן. מצאתי את עצמי מחפשת בגוגל מאמנים עסקיים בירושלים, מאמן עסקי, קואצ'ר בירושלים וכו' , עד "שעליתי" על האתר של ציקי. עברתי על המידע שכתוב בו והרגשתי מיד חיבור לדברים. טלפון אחד, מלאת חששות ושבעת כישלונות ומצאתי מיד אוזן קשבת, וקול בטוח ורגוע. הסבר קצר על התהליך ותחושת בטן חזקה, שאני יכולה להתחיל את תהליך האימון האישי עם ציקי ואני כל כך שמחה שמצאתי אותו.

לאחר שהעליתי על הכתב את סיכום התהליך שעברנו יחד מתחילת האימון ועד היום, אני רוצה להודות לך על עבודתך הנהדרת. בזכות מקצועיותך ואישיותך, כיוונת אותי למקומות "הנכונים" להשגת מטרותיי.

כל זאת, תוך שמירה על "כללי ברזל" שקושרים כמעט הכל להתוודעות עם רגשות וחיבור למה שאני מאמינה ורוצה. כך הצלחתי להשיג את המטרות שקבעתי לעצמי בתהליך האימון האישי.

מבחינתי התוצאות מדברות בעד עצמן!

לא הייתי מצליחה לעבור את הדרך הזו, אלמלא סמכתי עליך כאדם, מקצוען, אמפתי, הגון ,דיסקרטי וחבר אמתי לדרך.

הארת לי את המציאות ב"אור חדש", אור אחר, אור שמכוון ומאיר פינות חשוכות.

אני מאמינה שתכונותיך כאדם, המקצועיות המשתבחת, הסבלנות שלך בתהליך האימון האישי ללכת בקצב של כל אחד (במקרה זה שלי) ולמרות זאת לא לוותר לי, לא לאפשר קיצורי דרך או הנחות בתרגולים, ב"שעורי בית" ובהגדרת המטרות ולא בניסיונות התחמקות מעימות עם רגשות שמכאיבים.

כל אלה כנראה הסיבות שעושות אותך למה שאתה.

אני ממליצה עליך לכל מי שמחפש קואצ'ר אישי בירושלים, שמבקש לשפר ולהשתפר בתהליכים שתוקעים לעיתים את כולנו ופשוט אנחנו לא מצליחים להגיע אליהם לבד. אחרי שחיפשתי אימון אישי בירושלים , אני שמחה שגיליתי והכרתי אותך!

תודה ציקי והמשך להצליח.

איילת.

אז בואו נתחיל לעבוד !

השאירו את פרטי יצירת הקשר שלכם בטופס הבא ונתחיל לעבוד יחד על פריצת הדרך שלכם.

Facebook
Twitter
LinkedIn
דילוג לתוכן