ציקי בן שחר

אימון אישי ועסקי למגזר החרדי

מה הם היתרונות של אימון אישי ועסקי?

במגזר החרדי, מבינים כיום את היתרונות של אימון אישי ועסקי. מצד אחד, אימון אישי הוא תהליך שמכוון לסייע לאנשים מתפקדים להציב ולהשיג מטרות, ומנגד, האימון העסקי המשלב בתוכו גם אימון אישי, עוזר להתגבר על מכשולים ולשמר מוטיבציה. שני ההיבטים הללו משפיעים לטובה על איכות החיים של גברים ונשים במגזר החרדי ומתאימים לכל מי שרוצה לגלות את החוזקות הפנימיות שלו ולבנות מציאות חדשה.

כיצד בוחרים קואצ'ר המתאים למגזר החרדי?

המגזר החרדי הוא אחד הסקטורים הבולטים, העיקריים והמשפיעים ביותר בירושלים וסביבתה. נכון להיום, רבים במגזר החרדי, מצליחים לשלב בין אורח חיים על פי ההלכה, לבין פרנסה וניהול עסקים.

עם זאת, נוצר לעתים חיכוך בין עולמות התורה והחול, והמאמן העסקי משמש כעין מתווך בין שני עולמות אלה.

קואוצ'ינג היא אחת הדרכים הממוקדות והאפקטיביות ביותר לקידום איכות החיים והמימוש העצמי. תהליך האימון, מאפשר התבוננות פנימית המאפשרת למתאמן, להתמודד ולעצב באופן יצירתי את ההווה והעתיד שלו, תוך פיתוח מנהיגות אישית ורכישת הרגלים שעוזרים להצלחה והגשמה עצמית.

בעשור האחרון בעקבות ההתפתחות הטכנולוגית והדיגיטלית, התווספו לשוק העבודה, מגוון רחב מאוד של מקצועות נדרשים. יותר ויותר צעירים ואנשים, הנמצאים בנקודת בחירה מקצועית, תעסוקתית בחייהם, מגיעים לתהליכי אימון על מנת למצוא את המקום המתאים להם להגשמת כישוריהם ויכולותיהם בחברה ובעבודה.

צבי בן שחר, הוא מאמן אישי ועסקי, בעל ניסיון של 20 שנה בהתנהלות מול המגזר החרדי בירושלים. השירות דיסקרטי ומאפשר לך להתייעץ אתו בכל רגע נתון ולקבל כלים מעשיים להתנהלות אישית ועסקית נכונה יותר. המעורבות של מאמן מנוסה, עולה בקנה אחד עם ההלכה היהודית ואין התנגשות בינה לבין תפיסת העולם החרדית שלך.

כיצד להשיג מטרה חדשה, ולהשפיע על עצמי ועל הסביבה.

אימון אישי ועסקי, נועד לסייע לאנשים ולבעלי עסקים רבים, ברכישת כלים ומיומנויות אישיות ועסקיות, שיעזרו להם לשנות את צורת החשיבה ודפוסי התנהלות, שמונעים מהם להתפתח בכל תחומי החיים וחיוני בעבור רבים, כך גם בעבור המגזר החרדי.    צבי בן שחר, מאמן אישי ועסקי בירושלים, עם ניסיון של עשרות שנים, ישמח לבוא לעזרתכם ולסייע בכל דרך אפשרית, להביא לצמיחה ושגשוג בעסק שלכם, בדרכים המשלבות את אמונתו ועקרונותיו של הציבור החרדי.

אימון והדרכה לפיתוח מקצועי

אימון עסקי מוצלח ויעיל ,יתמקד לא רק בהיבטיו השונים של העסק, אלא יגע גם לתחום האימון האישי, אשר נועד לסייע לבעל העסק לצמוח לא רק מבחינה כלכלית, אלא גם מבחינה אישית.

כשמדובר על אימון עסקי למגזר החרדי, חשוב להבין כי תהליך האימון האישי והעסקי, דורש מיומנויות הקשבה מיוחדות, לצד הבנה מעמיקה של תפיסת העולם החרדית ואדפטציה שלו לעולם העסקים.

שילוב מיוחד זה מעניק לאנשים רבים את ההזדמנות להרוויח מתהליך שמצד אחד מסייע בהצבת מטרות והשגתן, ומצד שני עוזר להתגבר על קשיים ומכשולים רבים,

תוך שמירה על מוטיבציה גבוהה להצלחה בעתיד. בשורה התחתונה, אימון ייחודי שמיועד לציבור החרדי, יתמקד בגילוי החוזקות האישיות של כל אדם וכל עסק ושימוש בהם לבניית מודל עסקי ואישי משגשג, אשר עולה בקנה אחד עם תפיסת העולם החרדית.

שגשוג עסקי לצד שמירה על ערכים

מובן שלא כל מאמן אישי ועסקי מתאים לצרכים של המגזר החרדי בירושלים. לצבי בן שחר, יש עדיפות כמאמן מנוסה במגזר החרדי, חבר באיגוד המאמנים הישראלי ובעל דרגת מאמן בכיר, כזה שיבין את נקודות ההשקה בין החיים האישיים והעסקיים ויעניק גם לאנשים במגזר החרדי, הזדמנות להשיג את היעדים ואת המטרות שקבעו לעצמם.

צבי נעזר בשיטה ייחודית בעת אימון אישי ועסקי בקרב אנשים במגזר החרדי, מתוך גישה המסתמכת על המקורות היהודיים ורבנים מובילים. גישתו משלבת בין בחינה פיננסית של העסק לבין ערכים יהודיים אשר מכתיבים התנהלות מוסרית נאותה.

אימון ייחודי זה, יאפשר לכם להכיר לעומק את עולם העסקים המודרני בו אתם מעוניינים לקחת חלק, ואף יעניק לכם את הכלים הנחוצים, לשם שמירה על צביון יהודי והערכים החשובים לכם גם בהתנהלות עסקית מגוונת בענפים שונים.

צבי בן שחר הוא מאמן אישי (קואוצ'ר) ועסקי מנוסה ומוסמך שיתאים לך בדיוק כמו שרצית.

דברו איתי, אשמח לשוחח איתכם 054-6274149   או השאירו פרטים בדף צור קשר. אפשר להתאמן איתי גם בזום.

אז בואו נתחיל לעבוד !

השאירו את פרטי יצירת הקשר שלכם בטופס הבא ונתחיל לעבוד יחד על פריצת הדרך שלכם.

Facebook
Twitter
LinkedIn
דילוג לתוכן