ציקי בן שחר

אימון עסקי

אימון עסקי, נוגע בעקרונות רבים מעולם האימון האישי (קואצ'ינג). למעשה, שני התחומים הללו לא רק דומים, אלא משלימים זה את זה במובנים רבים. ניסיונו רב השנים של ציקי בן שחר, מאמן אישי ועסקי בירושלים, יאפשר לכם להבין, כיצד ההצלחה העסקית שלכם, תהיה מעוגנת גם בהצלחה האישית שלכם, בהצבת המטרות והשגתן.

אימון עסקי ממוקד מטרה

אחת הנקודות החשובות ביותר להצלחתו של אימון עסקי טמונה בעובדה כי האימון יהיה ממוקד מטרה ויענה בצורה מדויקת על המטרות שאתם רוצים להשיג, יסייע לכם להגדיר אותן ויעזור במציאת הדרך הנכונה להשגתן. במהלך האימון, נתמקד בגורמים השונים אשר משפיעים על הצלחתו של העסק שלכם, לרבות הניהול הפיננסי על היבטיו השונים, כגון ניתוח של מאזנים, רווח והפסד, תמחור מוצרים, בחינת עלויות שיווק ועוד, לצד שיפור תחום השיווק והמכירות והתייחסות לניהול העובדים ורווחתם.

מלבד מבט לעתיד, אימון עסקי יעיל, יציף את הבעיות בהתנהלות הנוכחית שלכם, שמונעות מכם להתקדם. עסק שמוצא את עצמו מתמודד עם מכשולים בתחומים שונים, יהיה לרוב עסק אשר בעליו נאלצים להתמודד בעיות שונות ולעתים מורכבות. חלק בלתי נפרד מהאימון העסקי יתמקד גם בפיתוח אישי של בעליו, תוך חיזוק הביטחון העצמי ופיתוח אסרטיביות, התמודדות עם דחיינות ורכישת כלים, שנועדו לייעל את ההתנהלות הפנים ארגונית שלכם. זו ההזדמנות שלכם לחזק את נקודות החולשה, הן שלכם והן של העסק.

כיצד רוכשים כלים לניהול עסק משגשג ?

כל מנהל יכול היום לקחת חלק באימון עסקי, זו הדרך הטובה ביותר, לשנות את התפיסה העסקית בה אתם מחזיקים ולהפוך תסכול וקושי לצמיחה עסקית. אתם מוזמנים ליצור קשר עם ציקי בן שחר, מאמן אישי ועסקי בכיר בירושלים, אשר ישמח לעמוד לשירותכם ויעזור לכם להתבונן על ההתנהלות העסקית שלכם בצורה אחרת, מעמיקה ורחבה יותר. בעזרת שיחות עומק ותרגולים, תוכלו גם אתם לרכוש את הכלים הנחוצים לשיפור יכולות הניהול שלכם.

התקשרו עכשיו 054-6274149 או השאירו פרטים בדף צור קשר.

 

אז בואו נתחיל לעבוד !

השאירו את פרטי יצירת הקשר שלכם בטופס הבא ונתחיל לעבוד יחד על פריצת הדרך שלכם.

Facebook
Twitter
LinkedIn
דילוג לתוכן