ציקי בן שחר

קואצ'ר לחיזוק הביטחון העצמי ולהתמודדות עם דחיינות

מה הקשר בין ביטחון אישי, לביצועים בעבודה? כיצד הביטחון האישי משפיע על התא המשפחתי? כיצד ניתן לשפר ולחזק את הביטחון העצמי?

ביטחון אישי, הוא אחד הכלים החשובים שעומדים לרשות האדם, בכל הנוגע להתנהלות חברתית, משפחתית וזוגית. אנשים עם ביטחון עצמי, משיגים בקלות יחסית מטרות שהם מציבים לעצמם, לעומת אלה שסובלים מביטחון ודימוי עצמי נמוך. עם זאת, בהחלט אפשר, לשפר ולחזק את הביטחון העצמי, כאשר מיישמים טכניקות בתהליך אימון אישי. Personal coaching.

הביטחון שלך – האימון שלי

ציקי בן שחר, הוא מאמן אישי ועסקי בירושלים, בעל דרגת מאמן בכיר עם ניסיון של 20 שנים. ניסיון המאפשר לציקי לתפקד מצד אחד כ-business coach, ובמקביל, לעזור לך להפנים עקרונות הבאים לידי ביטוי ב personal coach וכך, לשפר את הביטחון העצמי.

החשיבות של שיפור וחיזוק הביטחון העצמי

ביטחון אישי, משפר את הביצועים בעבודה, בקשרים עם בני משפחה וחברים, מחזק יכולות אסרטיביות ומסייע בבניית קשרים טובים. שווה להשקיע בשיפור הביטחון העצמי כי התועלת מובטחת, ומשפיע באופן ברור על מערכות יחסים, זוגיות, קשרי עבודה ועל מה שקורה בתוך המשפחה והבית. ביטחון אישי מחוזק עוזר להתמודד עם מחלוקות, מסייע להתגבר על רגעי משבר ומשמש מצפן, גם בתקופות סוערות של חוסר ודאות. הביטחון העצמי, הוא עוגן לאיכות חיים וזאת סיבה מספיק טובה לחזק ולשפר אותו.

איך קואצ'ר יכול לעזור, בחיזוק הביטחון האישי ובהתמודדות עם דחיינות?

כמאמן האישי שלך (קאוצ'ר)  אעזור לך להדגיש ולסמן את עוגני החוזקות שלך, המניעות את הביטחון העצמי שלך ואת היכולת להתמודד עם דחיינות. המפתח הוא בבניית תהליך של אימון אישי, שאינו תהליך טיפולי, אלא תהליך, המאפשר לך, בחירה במטרה או מטרות שאתה רוצה להשיג. הליווי הצמוד, התמיכה והתרגולים, יחזקו לך את הביטחון האישי בטווח הקצר והארוך.

ציקי בן שחר יקנה לך כלים מעשיים, לשיפור הביטחון האישי וילווה אותך בתהליך, עד להצלחה והשגת המטרות שביקשת להשיג.

התקשרו עכשיו : 054-6274149  ממתין לכם.

אז בואו נתחיל לעבוד !

השאירו את פרטי יצירת הקשר שלכם בטופס הבא ונתחיל לעבוד יחד על פריצת הדרך שלכם.

Facebook
Twitter
LinkedIn
דילוג לתוכן