ציקי בן שחר

לא כל מאמן אישי, מתאים גם לציבור החרדי.

עולם התוכן של היהדות, הוא מסועף ומרתק. הוא  הרבה יותר מקיום מצוות, הוא בנוי מהשקפת עולם שמשלבת מצד אחד, ערכים ברורים ומהצד שני, תהיות. נכון לשנת 2021, יש בישראל כ-135,000 חרדים והצפי הוא, שעד 2050, חלקם באוכלוסייה יהיה כ-616,000 איש. מדובר במאות אלפי אנשים ונשים שכמו כל אחד אחר, מחפשים לעיתים ייעוץ והכוונה מקצועית בתחומי החיים השונים. מה קורה לאדם מהמגזר החרדי שפונה למאמן אישי?

כשנוצר דיסוננס בין ערכים, מתרחשת נסיגה במקום התקדמות

אדם מהמגזר החרדי שהולך למאמן אישי, עלול למצוא את עצמו מתמודד עם קונפליקטים אף גדולים יותר, מאלו שהגיע עמם לאימון. כשהערכים שעולים באימון, סותרים את השקפת עולמו והערכים עליהם מבוססים כל חייו של האדם החרדי. במקרה כזה, האימון לא רק שלא מועיל, הוא גם עלול לגרום לרגרסיה. לאימון מגיע מי שנמצא בצומת דרכים משמעותית, או מי שמעוניין לפתור בעיות ולשחרר עכבות המונעות הגשמה עצמית. הצפה של קונפליקטים נוספים, עלולה לעכב את הצלחתו של תהליך האימון.

הפתרון – אימון אישי מותאם לחרדים

העולם החרדי מושתת על מסורות עתיקות יומין ובכל זאת, ככל שהשנים חולפות, ניכר שהוא עובר אדפטציה מסוימת לעידן המודרני. חרדים משתלבים במשרות המצריכות אוריינות דיגיטלית ברמה גבוהה ותקשורת בין-אישית עם כל המגדרים, נדרשים להתנהלות פיננסית שונה ועומדים בפני אתגרים חדשים, בצל פריחתן של חברות ההזנק (סטארטאפים) ובשל פיתוחים טכנולוגיים מואצים. אימון אישי שמותאם למגזר החרדי, מביא בחשבון את האלמנטים הללו ומשלב אותם ברגישות עם ערכי היהדות וגישתם של רבנים מובילים, כדי שלא ייווצר פער בין שתי אורחות החיים – זו המקדשת התנהלות מוסרית ודתית וזו המקדשת הגשמת מטרות ויעדים עסקיים.

אז, שנתחיל לעבוד?

השאירו את פרטי יצירת הקשר שלכם בטופס הבא ונתחיל לעבוד יחד על פריצת הדרך שלכם.

כך תבחרו את המאמן הנכון

לא כל מאמן, הוא בעל ניסיון וידע, לאימון חרדים.  מאמן עם היכרות אישית מעמיקה עם שני העולמות, יוכל לתת מענה למי שמרגיש שהוא "יושב על הגדר" וזקוק להתייחסות פרטנית לכל היבט של חייו, האישי-דתי והעסקי. לכן, חשוב לוודא שלמאמן יש זיקה והבנה של עולם היהדות, לצד הניסיון שלו באימון אישי ועסקי וניסיון חיים בהתמודדות עם זירות שונות, כביכול מנוגדות בערכיהן. כמו כן, חשוב שהוא יהיה בעל הכשרה פורמלית רלוונטית וכמובן, בעל יחסי אנוש מעולים, גמישות מחשבתית, סובלנות וסבלנות.

לאימון איכותי, מדויק ומקדם, המותאם לעולם החרדי ויביא אתכם להגשמת המטרות שלכם, צרו קשר:

זהו הצעד הראשון להצלחה 054-6274149

אז בואו נתחיל לעבוד !

השאירו את פרטי יצירת הקשר שלכם בטופס הבא ונתחיל לעבוד יחד על פריצת הדרך שלכם.

Facebook
Twitter
LinkedIn
דילוג לתוכן