ציקי בן שחר

לשבור את המיתוס של: "אין מספיק שעות ביממה"

כמה פעמים מצאתם את עצמכם מותשים אחרי יום ארוך ומייחלים שהיו לכם עוד כמה שעות של ערות וערנות כדי לסיים משימות? כמה פעמים הרגשתם ש 24 שעות זה לא מספיק, כדי לג'נגל בין העבודה, ללימודים, למשפחה, לילדים, לבית, לחברים, לתחביבים? אם זה נשמע מוכר, חשוב שתדעו שיש לכך סיבות טובות ושיש לכך גם פתרונות..

מרגישים שאתם "רודפים אחרי הזנב" של עצמכם? אתם לא לבד

אנשים רבים מדווחים על קושי בסיום משימות ומטלות, או סיומן תוך שהם משלמים מחיר כבד של סטרס ותשישות, למען האמת, אי אפשר להאשים אותם. עד לא מזמן, במונחים היסטוריים, אנשים היו צריכים להתעורר לעוד יום של איכרות ומשק בית, להתנהל בעיקר לפי זריחת ושקיעת השמש וכך חיו את חייהם. כיום, אנחנו מתרוצצים ממקום למקום ולאן שאנחנו לא רצים פיזית, כלי הרכב לוקחים אותנו במהירות: למשרד, לפגישות, לחוגים של הילדים ועוד למגוון פעילויות נחוצות, שבעבר, האנושות לא התמודדה איתן. לכן, רבים מאיתנו מרגישים שיממה אחת לא מספיקה.

כך "תוסיפו" שעות ליממה

כדי להספיק את כל המשימות והמטלות העומדות לרשותכם, אתם לא באמת צריכים עוד שעות. אתם צריכים למקסם את השעות שכבר יש. את זה עושים, על-ידי ניהול זמן נכון. יש אנשים, שניהול זמן בא להם באופן טבעי. הם תמיד מטוקטקים ומאורגנים, הכול מסודר ומתרחש ללא תקלות ובסוף היום יש להם גם זמן לשבת עם כוס קפה ולנוח. אבל רוב האוכלוסייה, משתייכת לסוג האחר של אנשים, וכנראה גם אתם. אנשים אלו זקוקים להכוונה מקצועית, כדי לארגן את הזמן שלהם טוב יותר וזה בין היתר, מה שאני מלמד את המתאמנים שלי ומסייע להם לנהל את הזמן שלהם, במקום שהזמן ינהל אותם.

יצירת קשר

השאירו את פרטיכם בטופס מיד אחזור אליכם.

ניהול זמן הוא עניין מורכב, אך קל ליישום

זה אולי נשמע לכם סותר, אבל זה לא, ומיד אסביר. ניהול זמן הוא מורכב, מכיוון שצריך ללמוד טכניקות שונות כדי ליישם אותו. יש שיטות מוכחות לניהול זמן, המאפשרות לאנשים לחיות בשגשוג ורווחה בלי להרגיש שהם רודפים אחרי הזנב של עצמם. ברגע שלומדים את השיטות ומטמיעים אותן, הן פשוטות ליישום. כל אחד יכול ללמוד כיצד לנהל את הזמן שלו טוב יותר ואפילו יכול לבחור בין הטכניקות השונות, את אלו שעובדות עבורו הכי טוב. בואו ללמוד איך הזמן יעבוד עבורכם, ולא אתם עבורו.

רוצים לעשות שינוי בתפיסת הזמן שלכם ולהספיק הרבה יותר? צרו קשר ואסביר לכם מה כולל הליווי, ואיך מתחילים.   אפשר להתאמן איתי גם בזום.

אז בואו נתחיל לעבוד !

השאירו את פרטי יצירת הקשר שלכם בטופס הבא ונתחיל לעבוד יחד על פריצת הדרך שלכם.

Facebook
Twitter
LinkedIn
דילוג לתוכן