צרו קשר  ּ

  עשרות שנים, הייתי עסוק בעולם המחשוב וההייטק ועברתי בו כמעט את רוב המסלולים האפשריים. החל מפיתוח וניהול מערכות מידע ועד לשיווק, רכש וניהול בכיר. צברתי ניסיון מקצועי ועסקי רב, בעבודה עם ארגונים ממשלתיים ומוסדיים ובחברות עסקיות.

  במהלך שנים אלה, מצאתי את עצמי מתעניין יותר באנשים בהם נפגשתי במסגרת עבודתי.

  בקשתי להבין, מה מניע אותם? מה מאתגר אותם? מדוע הם תקועים היכן שהם תקועים? מה מכבה אצלם את האנרגיות? או מה גורם להם להתרגש?

  אני לא נרתע משינויים ומאתגרים ועשיתי כמה כאלה בחיי, כמו עזיבת תחום ההייטק המתגמל "והנחשב", ויציאה לדרך חדשה ללימודי  קואוצ'ינג (Coaching), תחום שאני עוסק בו כעשרים שנה. ובדיוק בצומת הדרכים הזו, גיליתי שאני יודע ללכת בביטחון  בדרך שאותה אני אוהב ומאמין ואני נפעם בכל פעם מחדש, מיכולתנו כבני אנוש, לחשוף כישרונות ויכולות אישיות, החבויים וממתינים בסבלנות לגילוי ברגע הנכון. ארתום את כל ניסיוני המקצועי על מנת לעזור לך לגלות יכולות אישיות, להגיע להישגים שנחשבו בלתי ניתנים להשגה, להבין מערכות יחסים מורכבות בעבודה ובחיים האישיים, לשנות דפוסים ותבניות התנהגותיות ולמצוא את הרצון הכוח והיכולת, להשיג את המטרות שתבקש. אימון אישי אינו תהליך טיפולי, אימון אישי הוא תהליך של למידה, שינוי ,שותפות לדרך, לתמיכה ולהנעה לקראת עשייה והשגת יעדים.

  אני מבטיח, לתמוך, להקשיב, ולהעניק לך בטחון בתהליך שנעבור יחד. לומר לך תמיד את האמת ולעזור לך להתמודד עם החששות, אני יודע איך עושים זאת.

  היחיד שיכול להעניק לך את הכוח קדימה הוא אתה, אין אף אחד שיעשה בשבילך את החלק שלך. אתה המנוע רב העוצמה של עצמך ואתה מייצר את האנרגיה שמניעה אותך קדימה.

  תכנית מעוף אנוש

  בשנה האחרונה אני שותף בתכנית “מעוף-אנוש” אשר פורצת דרך לפיתוח יזמות עסקית ופותחה על-ידי העמותה במטרה לסייע למתמודדים עם פגיעה נפשית, שהינם יזמים באופיים, ומעוניינים להקים עסק עצמאי ולהתמודד עם האתגרים הכרוכים בתהליך הקמת עסק עצמאי.

  התכנית מספקת ליווי עסקי ושיקומי בשני מסלולים מרכזיים: אישי וקבוצתי. מסלול הליווי האישי כולל תהליך קבלה, בניית תכנית שיקום אישית, גיבוש אופי הליווי ושיבוץ היזם בקורסים שונים ועוד.

  התקשר/י עכשיו   054-627-4149 

  ציקי בן שחר

  למעלה

  השאר פרטים ואחזור אליך בהקדם

   ּ