ציקי בן שחר

קואצ'ינג להייטקיסטים

עשרות שנים הייתי עסוק בעולם ההייטק ועברתי בו כמעט את רוב המסלולים האפשריים. החל מפיתוח וניהול מערכות מידע ועד לשיווק, רכש וניהול בכיר. צברתי ניסיון מקצועי ועסקי רב, בעבודה עם ארגונים ממשלתיים ומוסדיים ובחברות עסקיות.

במהלך שנים אלה, מצאתי את עצמי מתעניין באנשים בהם נפגשתי במסגרת עבודתי.

בקשתי להבין, מה מניע אותם? מה מאתגר אותם? מדוע הם תקועים היכן שהם תקועים? מה מכבה אצלם את האנרגיות? או מה גורם להם להתרגש?

קואצ'ינג לאנשי הייטק, המבקשים לשנות תפקיד ומחפשים את האיזון בין הבית לעבודה

אני מאמן אישי ועסקי כעשרים שנה, ומלווה בין היתר אנשי הייטק המבקשים לבצע שינוי בתפקידם או מחפשים איזון נכון בין המשרה התובענית לבין חיי משפחה.

עולם ההייטק הוא עולם מהיר, תובעני, ומחייב לימוד בלתי פוסק ומשופע "באגו".
אגו מקצועי המושפע כמובן מתכונות אופי מיוחדות ואישיות ומערכים מקצועיים ואישיים.

אני מאמן אנשי הייטק המבקשים להתקדם למשל ממשרת מפתח, למשרת ניהול צוות פיתוח, או ניהול מורכב של כמה צוותים או למשרת ארכיטקט. מהלכים מהירים המחייבים שינוי בחשיבה המקצועית והאישית ורכישת תכונות וערכים אישיים המתאימים לניהול אנשים. ברגע אחד אתה הופך לנהל אנשים בצוות הפיתוח, שעד לא מזמן היית חלק ממנו. נעבור יחד תהליך שיעזור לך להתמודד עם חסמים ואגו ולהבין איך לרכוש מיומנויות הנקראות בלשון מקצועית "ניהול ריגשי".

במהלך תהליך הקואצ'ינג , אני נפעם בכל פעם מחדש, מיכולתנו כבני אנוש, לחשוף כישרונות ויכולות אישיות, החבויים וממתינים בסבלנות לגילוי ברגע הנכון. ארתום את כל ניסיוני המקצועי על מנת לעזור לך לגלות יכולות אישיות, להגיע להישגים שנחשבו בלתי ניתנים להשגה, להבין מערכות יחסים מורכבות בעבודה, לשנות דפוסים ותבניות התנהגותיות ולמצוא את הרצון הכוח והיכולת, להשיג את המטרות שתבקש. האימון האישי אינו תהליך טיפולי , קואצ'ינג אישי הוא תהליך של למידה, שינוי ,שותפות לדרך, לתמיכה ולהנעה לקראת עשייה והשגת יעדים.

היחיד שיכול להעניק לך את הכוח קדימה הוא אתה, אין אף אחד שיעשה בשבילך את החלק שלך. אתה המנוע רב העוצמה של עצמך ואתה מייצר את האנרגיה שמניעה אותך קדימה.

התקשרו עכשיו ל 054-6274149    אפשר להתאמן איתי גם בזום.

אז בואו נתחיל לעבוד !

השאירו את פרטי יצירת הקשר שלכם בטופס הבא ונתחיל לעבוד יחד על פריצת הדרך שלכם.

Facebook
Twitter
LinkedIn
דילוג לתוכן