ציקי בן שחר

קואצ'ינג – פתחתי תיבת פנדורה נעולה

01.08.2013

היי ציקי

בסיטואציות אחרות, הייתי כותב לך כי אני מעביר את סיכום תהליך האימון האישי שלנו ברגשות מעורבים.

הפעם אני מעביר לך אותו ברגש מלא ובהבנה כי נפתח בפני עולם שטרקתי את הדלת שלו לפני שנים וסגרתי אותו עם מנעול פלדה וריתכתי את הדלת שלא תפתח. הפגישה האחרונה שלנו חשפה את הדלת ועכשיו אני עובד לאט ובזהירות על פתיחת המנעול והדלת. קצת חושש ממה שיקרה שהדלת תיפתח, אבל אני מאמין עכשיו בי וביכולות שלי שאוכל להיכנס לאט לחדר, חדור מוטיבציה ואמונה, ובכוונה להשאיר את הדלת פתוחה ולמלא את החדר בצבעים שמחים ובכלים שאוכל להשתמש בהם ליצירת השינוי שאני כל כך מבקש לבצע.

עברנו יחד תהליך, בו הצלחת להזמין אותי בעזרת שאלות נוקבות שנשאלתי, לצלול לתוך מחשבות על הבחירות שלי בחיים, והאם הייתי הולך באותה דרך שהלכתי, מה הייתי משנה, אם בכלל? ותמיד מלווה אותי השאלה האם התוצאה הייתה זהה?

למדתי שהחיים מובילים אותנו ולא תמיד לאן שאנחנו מכוונים, לעיתים אלה בחירות שלנו ובהזדמנויות אחרות הצורך מוביל אותנו בבחירות שלנו. אבל למדתי למצוא את האיזון ביניהם.

כבר למעלה מחודש, אני מרגיש שאני הולך בדרך אחרת, מרגשת, מפתיעה, דרך שגם המשפחה שלי נמצאת איתי, כיצד אני נפתח לילדי ולבת הזוג שלי ואיך אני מצליח להשתלב במקום העבודה שרק עכשיו התחלתי.

יש כמובן הרבה מהמורות בדרך, אבל אני מתחיל להבין היום שתהליך האימון האישי, לימד אותי איך להתמודד איתן. היום אני חושב ומתכנן איך אני עובד (לא עוקף או מדלג) אלא מתמודד.

אני נחוש מאד להצליח, אבל יש ימים שאני מוצא את עצמי מותש מהמחשבות ומאורך הדרך. הדרך שלך להוביל אותי למפגש עם "הנכות הרגשית" שלי, הייתה מרתקת ומכוננת עבורי. היה ברור לי כי זה החסם הגדול ביותר שלי, והסכמתי אתך מיד, שאלה עניינים שאני צריך לטפל עם הפסיכולוג שלי.

יש לי הרבה משימות שקבלתי ממך השבוע ואני צריך לתרגל אותן, ללמוד איך להביע את הרגשות שלי, לכתוב אותן, לקרוא אותן שוב ושוב, ולומר אותן ליקירי.

אני מרגיש שהדרך הזו מעצימה אותי ואת משפחתי ותוביל אותי נכון גם בדרכי המקצועית.

הנה עוד סיבה מצוינת לעצמי, מדוע בחרתי בך כמאמן אישי שלי. כי אני מרגיש לפעמים "שמוכרים" לי יותר מדי תאוריה ופחות מדי דרכים מעשיות.

המעשיות היא ערך חשוב שלי ובסיום כל פגישה שלנו, אני מרגיש תחושת הערכה עצמית ומין דחף כזה של "יאללה לעבודה, אין ספק שאתה יכול להצליח".

החרדה שתקפה אותי בשנים האחרונות, הובילה אותי בדרך כפי שתיארת, להבין מה היה הפחד שהתחבר אליו. אני יודע ובטוח שבעזרת התהליך שאני עובר אתך, אצליח להפחית אותו.

אני מקווה ומאחל לך, כי לעולם לא תגמר לך היכולת, לשתף, להוביל ולעזור לאחרים לסדר ולרענן את האיזון בין המחשבות ללב.

אז בואו נתחיל לעבוד !

השאירו את פרטי יצירת הקשר שלכם בטופס הבא ונתחיל לעבוד יחד על פריצת הדרך שלכם.

Facebook
Twitter
LinkedIn
דילוג לתוכן