ציקי בן שחר

קואצ'ר בירושלים – שום דבר לא יעצור אותי יותר

שום דבר לא יעצור אותי יותר !!

שלום ציקי

סיכום תהליך האימון האישי – פגישה – אחרונה

בפגישה האחרונה,חזרנו לדבר על הערכים שלי שבחרתי בהם בתחילת התהליך, ואני רואה את השינוי שחל בי בפרק הזמן שחלף מאז תחילת תהליך האימון הקואצ'ינג, לפני כחמישה חודשים.

כשהתבוננתי בערכים המספריים שנתתי לכל ערך, מצאתי מהר מאד היכן הם ממוקמים היום, אני רואה את השינוי במדרג שלהם ואני מבינה שהיום אני במקום אחר לגמרי , מקום הרבה יותר טוב.

שאלת אותי אם אני אופטימית וישר עניתי כן מבלי לחשוב על זה, ואני מבינה שחלק מהחוויות שחוויתי בתהליך האימון האישי, לימדו אותי לצמוח, גם אם היו שם כישלונות ודווקא משום כך, ככל הנראה, מגיעה האופטימיות שלי.

יש בחיי עליות ומורדות, אבל בסופו של דבר מכל ירידה אני לומדת דבר חדש לקראת העלייה שתבוא.

כשדיברנו על ההווה והעתיד והקפצת אותי לעתיד שלי עם התכנון שלי ללימודים לתואר השני, באמת הצלחתי להרגיש כאילו אני שם, ראיתי את עצמי מול הכניסה לבניין , מסביבי יש דשא וחברים והרגשתי דחף לצעוק משמחה על ההצלחות שלי כשהשגתי את מטרותיי.

החיוך לא ירד לי מהפנים והרגשתי גאווה מאוד גדולה שידעתי שלמרות כל הקשיים שחוויתי, אני עומדת שם מאושרת וגאה בעצמי.

לא דיברנו על העבר אבל כשסיימנו את הפגישה האחרונה ונכנסתי למכונית, הבנתי שלעבר שלי יש עכשיו הווה, שתהיה לו בעתיד השפעה מאוד גדולה, שבזכותו אני נמצאת עכשיו במקום הכי טוב שאני יכולה לאחל לעצמי היום ושאהיה במקום הכי טוב שאני מאחלת לעצמי בעתיד.

תהליך האימון האישי, נתן לי מוטיבציה ופוש מטורף להשגת המטרות שלי, הבנתי שאני אחראית לאושר שלי ולעתיד שלי ושאני לא אתן לשום דבר לעצור אותי מלהשיג אותן.

אני רואה עתיד ורוד מבחינת הלימודים ובכלל מבחינת התחושה האישית שלי ומאז, אחד הערכים החשובים שלי שלא יוצאים לי מהראש – שום דבר לא יעצור אותי!

תודה שעזרת, והובלת אותי בביטחון, למקום בו אני נמצאת היום.

ד.

אז בואו נתחיל לעבוד !

השאירו את פרטי יצירת הקשר שלכם בטופס הבא ונתחיל לעבוד יחד על פריצת הדרך שלכם.

Facebook
Twitter
LinkedIn
דילוג לתוכן